Sooduspakkumised

Uudised

Aluslakk Be Lasting (Nude experience)

Hind: 7,85 €
Kaubamärk: 
Ühik:  tk
Laoseis:  Laos

See aluslakk on rikastatud kaamelia ja kibuvitsa ekstraktiga.

Kogus (tk):  

KÕIK ÜHES
Miks valida eraldi lakid küünte värvimiseks või hoolduseks, kui saate kõik ühes? Nude Experience küünelakk on rikastatud aloe vera ja linaseemneõliga, et hoolitseda teie küünte eest peale igat maniküüri.

TIPPKVALITEETNE TOODE
Kõigil Nude Experience toodetel on kõrge pigmentatsiooni sisaldus, mis on juba esimesel kihil läbipaistmatu, jättes samal ajal läikiva viimistluse ja laitmatu kestvuse. Palun kasutage oma maniküüri täiendamiseks alus- ja pealislakki.

PUHAS VALEM
Kosmeetika standardid arenevad iga päevaga, et pakkuda võimalikult vastutustundlikke tooteid. Seetõttu keelab määrus 1223/2009 (II lisa) alates 2018. aastast ametlikult DBP ja formaldehüüdi kasutamise. Nude Experience valemid järgivad Euroopa määrusi, kuid mitte ainult. Meie küünelakid ei sisalda ka tolueeni, kamprit, formaldehüüdvaiku, ksüleeni, kampoli ega stüreeni.

VEGAN 
Nude Experience tooted on valmistatud ilma loomse päritoluga materjalideta. Euroopas keelavad määrused loomkatsed ja oleme ka väljaspool Euroopat mis tahes loomkatsete vastu.

TOODETUD PRANTSUSMAAAL
Kõik meie tooted on hoolikalt valmistatud Prantsusmaa laboris ja tehases.

LIHTSAKS PEALEKANDMISEKS JA RAISKAMISE VÄLTIMISEKS
Pudeli suurusega 8ml saate teha palju kaunist maniküüri. Nude Experience on raiskamise vastu ja oleme vastutustundliku kasutamise poolt.

Kanna 1 kiht aluslakki puhastele küüntele enne värvi peale kandmist.
 
Toodetud Prantsusmaal. Vegan. Aloe vera. Linaseemne õli.

ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, SILICA, Bis-HEMA Poly(1,4-Butanediol)-9/IPDI Copolymer, CELLULOSE, N-BUTYL ALCOHOL, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, ISOPROPYL MYRISTATE,ROSA RUBIGINOSA SEED OIL, CI 26100, CI 60725, TOCOPHEROL, ALOE BARBADENSIS LEAF

Sarnased tooted