Sooduspakkumised

Uudised

Imeline eeslipiim

11.05.2022
Imeline eeslipiim

 

Läbi aegade on üheks põhiliseks küsimuseks iluhoolduses olnud – kuidas säilitada nooruslikus ja saavutada igavene elu? Seda viimast ei ole veel suudetud saavutada, aga nooruslikkuse säilitamiseks on päris mitmeid ja tõhusaid viise. Elupood.ee eelistab seda nooruslikkust otsida loodusest. Valikuid on palju ja eelkõige algab naha hea seisukord õigetest valikutest toidulaual, samas ei saa alahinnata ka naha välise hoolduse tähtsust. Siinkohal tahaksimegi teile tutvustada ühte looduse poolt loodud imevahendit – EESLIPIIM. Legend räägib, et Kleopatra kümbles lausa igapäevaselt eeslipiimavannis. Meil 700-pealist eeslikarja ei ole ja piimavanne ei tee, aga eeslipiimaga näokreem ja puhastuspiim on meie vaieldamatud ühed lemmikud.

Mis siis teeb eeslipiimast selle nii väärtusliku noorust säilitava koostise ilutoodetes? Esiteks muidugi on eeslipiimal nahka puhastav, niisutav ja pehmendav toime. Teiseks on eeslipiim nagu üks suur vitamiinipomm. Vitamiinid E, A, B1, B6, C, D, lisaks aminohapped, omega-3 ja -6, kaltsium ja retinool. Kõige eelneva tõttu on eeslipiimal tugev antioksüdantne toime. Kõrge rasvhapete sisalduse tõttu on eeslipiimal ka vananemisvastane ja nahal esinevate mikrohaavakesi tervendav toime. Sinu näos esinevad peenikesed joonekesed ja kortsukesed muutuvad pehmemaks, erinevatest kahjulikest teguritest kahjustatud nahk taastub kiiremini.

Meie toodete hulgas on täna olemas nii eeslipiimaga näokreem kui näopuhastuspiim. Kohe-kohe on lisandumas sama sarja eeslipiimast seebid. 

elupood.ee