Sooduspakkumised

Uudised

Blogi

Imeline eeslipiim

11.05.2022
Imeline eeslipiim

 

Läbi aegade on üheks põhiliseks küsimuseks iluhoolduses olnud – kuidas säilitada nooruslikus ja saavutada igavene elu? Seda viimast ei ole veel suudetud saavutada, aga nooruslikkuse säilitamiseks on päris mitmeid ja tõhusaid viise. Elupood.ee eelistab seda nooruslikkust otsida loodusest. Valikuid on palju ja eelkõige algab naha hea seisukord õigetest valikutest toidulaual, samas ei saa alahinnata ka naha välise hoolduse tähtsust. Siinkohal tahaksimegi teile tutvustada ühte looduse poolt loodud imevahendit – EESLIPIIM. Legend räägib, et Kleopatra kümbles lausa igapäevaselt eeslipiimavannis. Meil 700-pealist eeslikarja ei ole ja piimavanne ei tee, aga eeslipiimaga näokreem ja puhastuspiim on meie vaieldamatud ühed lemmikud.

Mis siis teeb eeslipiimast selle nii väärtusliku noorust säilitava koostise ilutoodetes? Esiteks muidugi on eeslipiimal nahka puhastav, niisutav ja pehmendav toime. Teiseks on eeslipiim nagu üks suur vitamiinipomm. Vitamiinid E, A, B1, B6, C, D, lisaks aminohapped, omega-3 ja -6, kaltsium ja retinool. Kõige eelneva tõttu on eeslipiimal tugev antioksüdantne toime. Kõrge rasvhapete sisalduse tõttu on eeslipiimal ka vananemisvastane ja nahal esinevate mikrohaavakesi tervendav toime. Sinu näos esinevad peenikesed joonekesed ja kortsukesed muutuvad pehmemaks, erinevatest kahjulikest teguritest kahjustatud nahk taastub kiiremini.

Meie toodete hulgas on täna olemas nii eeslipiimaga näokreem kui näopuhastuspiim. Kohe-kohe on lisandumas sama sarja eeslipiimast seebid. 

elupood.ee

 

 

Looduskosmeetika ANAKENA

08.04.2020
Looduskosmeetika ANAKENA

 

ANAKENA on lõunamaade ilust inspireeritud sertifitseeritud looduskosmeetika bränd, mis koosneb dušigeelist "Skin & Hair", kehakreemist, näokreemist ja Monoi de Tahiti keha- ja juukseõlist. Toodete valmistamisel kasutatakse esmaklassilist looduslikku toorainet, et saavutada kõrge kvaliteet ja optimaalne hooldusefekt. Külmpressitud õlid, orgaaniline guajaav ja vetika ekstrakt ning koensüüm Q10 on ühed väärtuslikud ja ülitõhusad koostisosad, mis teevad uuest hooldussarjast ANAKENA midagi väga erilist.

ANAKENA visioon on tõsta inimeste heaolu, samas suhtudes meid ümbritsevasse keskkonda vastutustundlikult. Brändi eesmärgiks on arendada tõhusat looduskosmeetikat, mis vastab kõrgeimatele kasutus- ja toimestandarditele ning on lisaks ka keskkonnasõbralik. Protsess algab toimeainete ja koostisosade valikust tootmises ning lõpeb eksklusiivse pakendikujundusega. ANAKENA filosoofia on inspireeritud Ecocert Greenlife/COSMOS NATURAL sertifikaadist. Loomkatsetest loobumine on firma jaoks sama loomulik kui keskkonnasõbralike pakendite kasutamine.

 

✔︎ Ei sisalda värvaineid

✔︎ 100% loomkatseteta

✔︎ Parabeenidevaba, GMO-vaba

✔︎ Ei sisalda hormonaalselt aktiivseid aineid︎

✔︎ Sobivus nahale dermatoloogiliselt testitud

✔︎ Kõik tooted sobivad naistele ja meestele

✔︎ Meie aktiivsete koostisosade alati kõrgeim kvaliteeditase

✔︎ Ei sisalda silikoone, petrooleumi, ftalaate, mikroplasti ega mineraalõlisid

✔︎ Ecocert Greenlife poolt sertifitseeritud COSMOS standardi järgi sertifitseeritud looduskosmeetika

✔︎ Dušigeel nahale ja juustele, kehapiim ja näokreem on välja töötatud ja toodetud Saksamaal

✔︎ Dušigeel ning keha- ja juukseõli Monoï de Tahiti on 100% vegan, näokreem ja kehakreem ei ole vegan, sest need sisaldavad mesilasvaha.

 

elupood.ee