Sooduspakkumised

Uudised

Looduskosmeetika ANAKENA

08.04.2020
Looduskosmeetika ANAKENA

 

ANAKENA on lõunamaade ilust inspireeritud sertifitseeritud looduskosmeetika bränd, mis koosneb dušigeelist "Skin & Hair", kehakreemist, näokreemist ja Monoi de Tahiti keha- ja juukseõlist. Toodete valmistamisel kasutatakse esmaklassilist looduslikku toorainet, et saavutada kõrge kvaliteet ja optimaalne hooldusefekt. Külmpressitud õlid, orgaaniline guajaav ja vetika ekstrakt ning koensüüm Q10 on ühed väärtuslikud ja ülitõhusad koostisosad, mis teevad uuest hooldussarjast ANAKENA midagi väga erilist.

ANAKENA visioon on tõsta inimeste heaolu, samas suhtudes meid ümbritsevasse keskkonda vastutustundlikult. Brändi eesmärgiks on arendada tõhusat looduskosmeetikat, mis vastab kõrgeimatele kasutus- ja toimestandarditele ning on lisaks ka keskkonnasõbralik. Protsess algab toimeainete ja koostisosade valikust tootmises ning lõpeb eksklusiivse pakendikujundusega. ANAKENA filosoofia on inspireeritud Ecocert Greenlife/COSMOS NATURAL sertifikaadist. Loomkatsetest loobumine on firma jaoks sama loomulik kui keskkonnasõbralike pakendite kasutamine.

 

✔︎ Ei sisalda värvaineid

✔︎ 100% loomkatseteta

✔︎ Parabeenidevaba, GMO-vaba

✔︎ Ei sisalda hormonaalselt aktiivseid aineid︎

✔︎ Sobivus nahale dermatoloogiliselt testitud

✔︎ Kõik tooted sobivad naistele ja meestele

✔︎ Meie aktiivsete koostisosade alati kõrgeim kvaliteeditase

✔︎ Ei sisalda silikoone, petrooleumi, ftalaate, mikroplasti ega mineraalõlisid

✔︎ Ecocert Greenlife poolt sertifitseeritud COSMOS standardi järgi sertifitseeritud looduskosmeetika

✔︎ Dušigeel nahale ja juustele, kehapiim ja näokreem on välja töötatud ja toodetud Saksamaal

✔︎ Dušigeel ning keha- ja juukseõli Monoï de Tahiti on 100% vegan, näokreem ja kehakreem ei ole vegan, sest need sisaldavad mesilasvaha.