Sooduspakkumised

Uudised

Küünelakk SINCHON

Hind: 7,85 €
Kaubamärk: 
Ühik:  tk
Laoseis:  Laos

ilus burgundiapunane väga intensiivsete vaarika nootidega. Tema nimi on inspireeritud stiilsest Soulist.

Kogus (tk):  

KÕIK ÜHES
Miks valida eraldi lakid küünte värvimiseks või hoolduseks, kui saate kõik ühes? Nude Experience küünelakk on rikastatud aloe vera ja linaseemneõliga, et hoolitseda teie küünte eest peale igat maniküüri.

TIPPKVALITEETNE TOODE
Kõigil Nude Experience toodetel on kõrge pigmentatsiooni sisaldus, mis on juba esimesel kihil läbipaistmatu, jättes samal ajal läikiva viimistluse ja laitmatu kestvuse. Palun kasutage oma maniküüri täiendamiseks alus- ja pealislakki.

PUHAS VALEM
Kosmeetika standardid arenevad iga päevaga, et pakkuda võimalikult vastutustundlikke tooteid. Seetõttu keelab määrus 1223/2009 (II lisa) alates 2018. aastast ametlikult DBP ja formaldehüüdi kasutamise. Nude Experience valemid järgivad Euroopa määrusi, kuid mitte ainult. Meie küünelakid ei sisalda ka tolueeni, kamprit, formaldehüüdvaiku, ksüleeni, kampoli ega stüreeni.

VEGAN 
Nude Experience tooted on valmistatud ilma loomse päritoluga materjalideta. Euroopas keelavad määrused loomkatsed ja oleme ka väljaspool Euroopat mis tahes loomkatsete vastu.

TOODETUD PRANTSUSMAAAL
Kõik meie tooted on hoolikalt valmistatud Prantsusmaa laboris ja tehases.

LIHTSAKS PEALEKANDMISEKS JA RAISKAMISE VÄLTIMISEKS
Pudeli suurusega 8ml saate teha palju kaunist maniküüri. Nude Experience on raiskamise vastu ja oleme vastutustundliku kasutamise poolt.

Kanna puhastatud küüntele aluslakk ja lase kuivada. Sellele kanna esimene kiht küünelakki, lase kuivada ning vajadusel lisa ka teine kiht. Maniküür lõpeta sobiva pealislakiga.
 

 

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLLULOSE, TOSYLAMIDE/EPOXY RESIN, ISOPROPYL ALCOHOL, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, STEARALKONIUM HECTORITE, CI 15850, CI 15880, BENZOPHENONE-1, STYRENE/ACRYLATE COPOLYMER, MALIC ACID, CITRIC ACID, LINUM USITATISSIMUM OIL, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, AQUA, GLYCERIN, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, POTASSIUM SORBATE

Sarnased tooted